Холодильник для косметики Gevilan
Холодильник для косметики Gevilan
Холодильник для косметики Gevilan

Холодильник для косметики Gevilan

15 561,00 ₴
Без податку
  • Вага: 4кг
  • Розмір: 350X300X300мм
  • Напруга: 220В; 50 Гц
  • Шум: 28 Дц
  • Номінальна потужність: 65W
  • Літрів:
  • Найнижча температура: 10
  • Температура нагрівання маски: 40℃

Запобіжні заходи:

1. Холодильник використовується лише для зберігання косметики.

2. Холодильник не слід розміщувати у вологому місці.  Якщо в повітрі занадто багато вологи, при відкриванні дверцят, щоб покласти косметику, на внутрішній стінці буде утворюватися конденсат.

3. Будь ласка, помістіть холодильник у середовищі без прямих сонячних променів, дощу або морозу.  Цей прилад має бути подалі від джерел тепла, таких як плити або обігрівачі.

4. Дверцята холодильника оснащені функцією активації маски, тому при відкриванні дверцят необхідно уникати лобового зіткнення.

5. Під час відкривання дверцят можна відкрити кут нахилу від 90 до 110*.

6.  Холодильник добре працює в кліматичних умовах. Однак, якщо температура протягом тривалого часу утримується вище або нижче зазначеного діапазону, вона може не працювати належним чином (будь ласка, зверніться до паспортної таблички виробу щодо типу клімату, для якого цей продукт підходить). Коли температура навколишнього середовища в приміщенні нижче 10℃, рекомендується вимкнути виріб, щоб заощадити енергію.

 

Важливі вказівки з техніки безпеки:

Цей продукт використовує напівпровідникову технологію охолодження та не містить холодоагенту, щоб уникнути шуму та забруднення фтором. Це безпечний холодильний продукт для захисту навколишнього середовища, який повністю відображає концепцію «зеленого захисту навколишнього середовища» і підходить для розміщення косметики та напоїв.

Попередження:

1. Завжди вимикайте прилад і відключайте його від мережі перед будь-якими роботами з очищення або обслуговування;

2. Прилад не призначений для використання особами (включаючи дітей) з порушеннями фізичних, сенсорних або розумових здібностей або з відсутністю досвіду та знань щодо використання, якщо вони не знаходяться під наглядом або інструктуванням щодо використання приладу з боку осіб, відповідальних за їхню безпеку;

3. Слід берегти дітей, щоб вони не гралися з цим пристроєм;

4. Діти не повинні робити очищення та обслуговування приладів без нагляду;

5. Будьте особливо обережні під час роботи з цим приладом, щоб уникнути пошкодження охолоджувального пристрою;

6. Прилади не повинні знаходитися поблизу радіаторів або газових плит;

7. Уникайте тривалого перебування під прямими сонячними променями;

8. Навколо приладу має бути хороша вентиляція та уникати будь-яких пошкоджень модуля охолодження;

9. Не використовуйте інші електричні прилади всередині пристрою;

10. Не зберігайте в цьому виробі вибухонебезпечні речовини, такі як аерозольні балончики з легкозаймистим паливом;

11. Цей прилад придатний для використання в побуті та подібних додатках, таких як кухонні зони для персоналу в магазинах, офісах та інших робочих місцях та інших середовищах: готелі, мотелі, автомобілі, квартири;

12. Якщо шнур живлення пошкоджено, його необхідно замінити на спеціальний шнур або спеціальний компонент, придбаний у його виробника або відділу технічного обслуговування.

 

Опис продукту:

1,2. Для сироваток, помад тощо;

3. Для кремів для очей тощо;

4. Середня зона: есенції, духи, креми, сироватки тощо.

5. Площа для баночок тоніку, лосьйону тощо.

6. Маска та інше.

7. Зона активації маски

 

Застереження перед використанням:

Перш ніж використовувати цей продукт, ви повинні ознайомитися з наведеними нижче порадами.

 

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: для правильного встановлення прилад необхідно розташувати на твердій рівній поверхні.  Поверхня повинна бути достатньо міцною, щоб підтримувати повністю завантажений прилад.

△ Щоб підвищити ефективність системи охолодження та заощадити енергію, необхідно підтримувати хорошу вентиляцію навколо приладу для відведення тепла.  Тому навколо виробу має бути достатньо місця.

 

Рекомендація: Залиште принаймні 5 см простору між заднім отвором для впуску повітря приладу та стіною та не менше 5 см простору від бічного отвору виходу повітря приладу до стіни.  Навколо повинно бути достатньо місця.

Щоб внутрішні засоби залишалися свіжими, не відкривайте дверцята шафи часто, і час, щоб відкрити дверцята шафи, не повинен бути занадто довгим; якщо дверцята шафи часто відкриваються, то легко утворюється конденсат через обмін холодом і теплом.  Якщо виявлено конденсат, конденсат у коробці слід регулярно очищати.

 

Під час використання:

Рекомендація: Залиште принаймні 5 см простору між заднім отвором для впуску повітря приладу та стіною та не менше 5 см простору від бічного отвору виходу повітря приладу до стіни.

1. Надійно вставте штекер шнура живлення в інтерфейс на задній стороні коробки для збереження засобів та вставте вилку шнура живлення в звичайну домашню розетку.

2. Після ввімкнення живлення натисніть перемикач живлення на задній панелі, щоб запустити продукт.

3. Після ввімкнення виробу внутрішня температура продовжує знижуватися, доки не досягне заданої температури, а косметичний холодильник переходить у режим інтелектуальної постійної температури.

4. Продукт має функцію автоматичного підігріву маски. Після ввімкнення живлення натисніть перемикач живлення на задній панелі, і косметичний холодильник зможе нагріти маску під час введення інтелектуальної постійної температури.

 

Догляд за маскою 

1. Витягнувши маску з

холодильника, помістіть її в зону активації маски, біле світло буде горіти, і продукт автоматично працюватиме протягом 5 хвилин, щоб активувати дію маски.

2. Через 5 хвилин він автоматично перейде в режим збереження тепла, а біле світло перейде на індикатор дихання.

3. Зніміть маску і приступайте до догляду за обличчям.

4. Коли невеликі предмети, наприклад маски для очей, не можна витягти із зони активації, круглу панель можна повернути вправо, щоб витягти об’єкти.

 

Поради щодо енергозбереження:

1. Холодильник слід розташовувати в найхолоднішому місці кімнати, подалі від теплогенеруючих приладів і прямих сонячних променів.

2. Переконайтеся, що холодильник добре провітрюється. Не закривайте вентиляційні отвори.

3. Щільно закрийте дверцята шафи і не відкривайте холодильник занадто часто або надовго.

Об'єм
9 л
Країна виробник
Китай
3 од.
No reviews
Товар додано до списку бажань
додано у порівняння