Лікування куперозу

Показати 1-17 з 17 товарів

Засоби для лікування куперозу – ефективний догляд за чутливою шкірою

Кожна людина турбується про свій зовнішній вигляд, тому поява на обличчі неприємних дефектів завдає великих психологічних і фізичних незручностей. Свербіж, печіння, поколювання шкіри – всі ці симптоми знайомі власникам чутливої шкіри. Однак такі прояви можуть стати передумовою дерматологічного захворювання – куперозу. Воно виражається у появі на поверхні шкіри обличчя червоно-синьої судинної сітки. Якщо один-два вузлики ще не надто впливають на зовнішній вигляд, то наявність великої кількості таких скупчень значно погіршує ситуацію. Звісно, це захворювання не найприємніше, але, якщо обрати правильні методи і засоби для лікування куперозу, можна суттєво покращити стан шкіри. Лише потрібно бути готовим, тому що процес цей досить довготривалий.

Які засоби для лікування куперозу найбільш дієві?

У зоні ризику появи захворювання перебувають ті, хто мають тонку світлу шкіру, що чутливо реагує на будь-які зовнішні фактори. Виникає купероз внаслідок порушення кровообігу у верхніх шарах епідермісу. Кров застоюється в капілярах, тисне на стінки судин, внаслідок чого вони втрачають еластичність. Оскільки захворювання  - це  серйозне порушення, потрібно застосовувати спеціальні засоби для лікування куперозу. Вони коштують не так дешево, як звичайна косметика, але передбачають схему догляду за шкірою, при дотриманні якої можна позбавитися проявів і попередити появу нових дефектів. Зокрема, варто купити засоби для лікування куперозу для таких процедур:

  1. Очищення, основне завдання якого полягає у запобіганні зневоднення. Для зняття макіяжу і вмивання використовуються м’які засоби, які також сприяють лікуванню куперозу.  
  2. Зволоження, яке має першочергове значення. Креми з вітамінами групи С, K, E, а також лінолева кислота живлять шкіру й активно борються з крихкістю судин.
  3. Тонізації. Такі засоби для лікування куперозу не пересушують шкіру, сприяючи затриманню вологи в тканинах.
  4. Скрабування. Потрібно відмовитися від твердих абразивних засобів, які травмують обличчя, а проводити процедуру за допомогою м’яких пілінгів, щіточок і губок.

Купити ефективні засоби для лікування куперозу за доступною ціною можна в інтернет-магазині SkinKits. У каталозі представлені виключно аптечні і високоякісні препарати, які не просто маскують дефекти, а долають негативні прояви. Ви маєте змогу замовити засоби для лікування куперозу відомих ТМ Dr.PaceLeader, Sferangs, Is Clinical, Histolab, Obagi, La Roche-Posey, Phyto, Hydropeptide вартість яких цілком себе виправдовує. Доставка здійснюється у межах всієї України - Київ, Львів, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ, Одеса, Рівне та інші міста.

Товар додано до списку бажань
додано у порівняння