Засоби проти пігментації

Показати 1-24 з 96 товарів

Засоби проти пігментації шкіри обличчя - позбутися проблем легко

Якісний догляд дозволить запобігти виникненню проблем, а також допоможе у боротьбі з уже наявними. Засоби проти пігментації шкіри обличчя мають здатність контролювати утворення меланіну, надлишок якого призводить до формування коричневих острівців на дермі. Причини збою в роботі цієї системи можуть бути різними: гормональний дисбаланс, вагітність, дія УФ-випромінювання, вроджена схильність до надмірного утворення пігменту тощо. Не поспішайте робити висновки, спробувавши дію одного із засобів проти пігментації шкіри обличчя на собі. Пам’ятайте, що такі проблеми потребують консультації фахівця. Лише за умови дотримання рекомендацій професіонала можна вибрати оптимальну за властивостями косметику проти пігментації. Потрібно враховувати індивідуальні особливості дерми людини, її тип та багато інших критеріїв.

Засоби проти пігментації шкіри обличчя на українському ринку

Меланін – це свого роду бар’єр, який захищає організм людини від дії шкідливого ультрафіолетового випромінювання. Але його надлишок створює інші проблеми – на тілі з’являються непривабливі плями коричневого кольору. Позбутися їх можна за допомогою застосування спеціальної косметики проти пігментації. Видів цієї продукції існує досить багато. В інтернет-магазині SkinKits  кожен може дешево купити такі засоби проти пігментації шкіри обличчя:

  • гелі;
  • тоніки;
  • креми – денний, нічний та під очі;
  • олівці-коректори;
  • сироватки;
  • вітамінні комплекси тощо.

Замовити цю продукцію за доступною ціною можна в онлайн-режимі. Організуємо доставку товару в Тернопіль, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Ужгород, Черкаси, Вінницю та інші міста України. Вартість послуги визначається транспортною компанією.          

Засоби проти пігментації шкіри обличчя – все під контролем

В інтернет-магазині Skin Kits вашій увазі представлено приблизно 40 видів унікальної за характеристиками та властивостями продукції. До складу засобів проти пігментації шкіри обличчя входять компоненти, які здатні контролювати вироблення меланіну. Крім того, у продукції містяться органічні кислоти (фітинова, урсолова, АНА), які відбілюють темні ділянки дерми. Пом’якшити дію косметики проти пігментації, усунути подразнення та відновити бар’єрні функції дерми допомагають білок вівса, масло жолоба, герані, лаванди, сечовина та інші компоненти, які входять до її складу. Пропонуємо вам детальніше ознайомитися з властивостями унікальних засобів брендів Dr.PaceLeader, Sferangs, Is Clinical, Histolab, Obagi, La Roche-Posey, Phyto, Hydropeptide у телефонному режимі або на нашому сайті.

Товар додано до списку бажань
додано у порівняння