Mary&May

Показати 1-24 з 37 товарів

Mary & May прагне чистої краси, не прикрашаючи, яка містить корисні інгредієнти. Усі інгредієнти відносяться до зеленого класу EWG, досліди на тваринах заборонені, а інгредієнти, що викликають проблему та подразнення шкіри, наприклад, 16 шкідливих інгредієнтів, повністю виключені. Крім цього, серед них інгредієнти, що мають явний покращуючий ефект для шкіри, містяться в достатній кількості, щоб досягти негайного та синергетичного ефекту за рахунок поєднання кращої сировини та технологій.

Ми чесно та відкрито інформуємо про кількість інгредієнтів, що можна зрозуміти лише за назвою, цим допомагаємо легко зрозуміти інформацію, а також здоровому споживанню.

А також, Mary & May дотримується екологічних принципів для захисту Землі, використовуючи тільки паперову упаковку і екологічно чисте соєве чорнило.

Mary & May вивчає різні проблеми зі шкірою кожної людини та пропонує догляд за шкірою, адаптований для кожного.

Mary & May розпочав діяльність із переконання, що для кожного типу та стану шкіри потрібен різний догляд. Ми фокусуємося на індивідуальному потенціалі шкіри замість того, щоб прагнути стандартизації ідеальної шкіри з використанням загальних стандартизованих інгредієнтів.

Засоби для догляду за шкірою Mary & May можна легко вибрати і використовувати відповідний догляд за вашими проблемами шкіри відповідно до функцій, як відбілювання, зволоження, заспокійлива, антивікова та антиоксидантна дія.

Вісім типів сироваток на вибір залежно від проблеми шкіри кожного може вибрати будь-яка людина без професійної консультації. Ви можете вибрати сироватку, яка відповідає вашому типу шкіри або стану на кожен день, або можете наносити два і більше залежно від стану шкіри.

Найкращий продукт з ноу-хау щодо інгредієнтів, корисні інгредієнти, інформаційна прозорість про склад активних інгредієнтів, легка для розуміння інформація, доступна ціна Mary & May підтримує шлях кожної жінки, яка прагне краси.

Товар додано до списку бажань
додано у порівняння