List of products by brand PAUL MITCHELL

John Paul Mitchell Systems, або скорочено Paul Mitchell, - американська компанія з догляду за волоссям, що базується в Лос-Анджелесі, Каліфорнія.

Paul Mitchell продає ексклюзивну косметику для волосся перукарям у всьому світі. Щоб стримати обіцянку лояльності до перукаря, співзасновник Джон Пол Деджоріа передав акції своєї компанії у фонд, який забезпечує ексклюзивність перукарського мистецтва загалом на 360 років.

Філософія засновників компанії поширюється і на продукцію Пола Мітчелла: ні довкілля, ні тваринний світ не повинні страждати за гарне волосся. У 1989 році компанія стала першою компанією з виробництва косметики для волосся, яка підписала декларацію PETA USA про заборону випробувань на тваринах. Це відрізняє її як піонера продуктів без тварин та альтернативних методів тестування.

Пола Мітчелла також має продукти для людей, які ведуть веганський спосіб життя. Асортимент веганських продуктів не обмежується продуктами для очищення, догляду та укладання: тільки один із засобів для фарбування та освітлення не є веганським.

Less
Показати 1-17 з 17 товарів
Товар додано до списку бажань
додано у порівняння