List of products by brand COSMEDIX

Зустрічайте COSMEDIX

Компанія COSMEDIX є єдиним професійним брендом засобів по догляду за шкірою, який знаходиться на стику розкоші і космецевтики.

COSMEDIX починала з простої обіцянки: досягти максимального покращення стану шкіри при мінімальному її роздратуванні. На той момент у косметологів і споживачів засобів по догляду за шкірою було менше варіантів. Натуральні продукти приємно пахли і м'яко відчувалися на шкірі, але не могли вплинути на неї так само, як їх більш агресивні і часто викликають більше роздратування - хімічні аналоги. Бренд «COSMEDIX» змінив це. Запозичивши у медицини революційний процес очищення - хирально правильну корекцію, він став першим представником космецевтичної індустрії, який знайшов спосіб використовувати найпотужніші природні інгредієнти в концентраціях, здатних до реальних змін стану шкіри, але без очікуваного роздратування.

З 1999 року компанія «COSMEDIX» надає фахівцям з догляду за шкірою препарати, розроблені із застосуванням формул, удостоєних Нобелівської премії, і призначені для усунення навіть найнеприємніших проблем. «COSMEDIX» дотримується найсуворіші стандарти розробки рецептури космецевтических коштів, а тому по всіх препаратів гарантується:

✓ М'яка дія

✓ Ефективність

✓ Концентрованість

✓ Ексклюзивність

✓ Чистота

✓ Екологічність

✓ Етичність

Хирально правильний догляд за шкірою змінив правила гри, але на цьому історія не закінчується. Сьогодні «COSMEDIX» продовжує формувати майбутнє професійного догляду за шкірою, зосереджуючись на чотирьох основних принципах: «розумна» шліфування шкіри, кращі рослинні інгредієнти, підтримка каркаса шкіри і постійна хіральні правильна корекція, завдяки чому ми отримуємо космецевтичні кошти з чудовими характеристиками. Не дивно, що «COSMEDIX» є провідним вибором для фахівців з догляду за шкірою і лікарів у всьому світі.

ВЛАСНА ТЕХНОЛОГІЯ! У 2013 році COSMEDIX створила і запатентувала формулу LG-Ретинекс, яка не має собі рівних по ефективності, поглинання і стабільності. Водної капсулі LG-Ретинекс міститься не один, а два ретиноїди - ретинол і ретінал. Завдяки комбінації високих концентрацій обох ретиноїдів це з'єднання по ефективності найближче до рецептурних речовин, що запобігає старінню шкіри, з тією різницею, що для його застосування не потрібно призначення лікаря. Проте, не дивлячись на свою ефективність, комплекс LG-Ретинекс володіє неймовірно м'яким дією. Завдяки системі «розумної ліпідної інкапсуляції», цей унікальний інгредієнт дозволяє нейтралізувати роздратування, що з'являється на шкірі після впливу на неї запатентованої формули ретинолу, без шкоди його ефективності

Less
Товар додано до списку бажань
додано у порівняння