Тож для чого потрібен ніацинамід? 

Спектр дії - дуже широкий: 

  • Шкіра з акне та/або періодичними висипами: зменшує кількість запалень;

  • Жирна шкіра: регулює вироблення себуму, тобто шкірного сала;

  • Шкіра з пігментацією: зменшує прояви фотопігментації, бореться з постакне;

  • Зневоднена та суха шкіра: затримує вологу, зміцнює захисний бар'єр; 

  • Шкіра з віковими змінами: стимулює вироблення колагену та кератину;

  • Атопічний дерматит: заспокоює шкіру, зменшує прояви захворювання.

Такий перелік властивостей дозволяє сміливо називати ніацинамід суперзасобом. Головне - вибрати продукт у тій формі та концентрації, який підходить саме вам. 

Як правильно використовувати ніацинамід? 

Найпопулярніша форма ніацинаміду - це сироватка. Якщо ви вибираєте саме цей варіант, то пам'ятайте, що такий продукт наноситься на обличчя після вмивання і тоніку, але перед нанесенням крему. Для початківців найкраще використовувати засіб у концентрації не більше, ніж 5%: так ви убезпечите себе від небажаних реакцій. 

Ніацинамід у невеликих концентраціях можна застосовувати вранці і ввечері кожного дня. Також він добре поєднується з іншими активними інгредієнтами - наприклад, вітаміном С, ретинолом, різними кислотами. Таке застосування допоможе посилити бажаний ефект. 

Ви можете експериментувати із поєднанням самостійно, або ж можете обрати продукт, у якому вже обрані концентрації та пропорційне поєднання. Якщо у вас є проблеми, наприклад, із пігментацією шкіри та регуляцією себуму - можна спробувати ніацинамід з вітаміном С. Якщо є потреба у створенні кращого захисного бар'єру шкіри - обирайте поєднання ніацинамід + гіалуронова кислота тощо. І, звісно, ви завжди можете звернутися по консультацію до фахівців клініки MediSkin, якщо сумніваєтеся.

Коли будуть перші результати? 

Звичайно, шкіра кожної людини реагує на активні компоненти із різною швидкістю. Однак перші стійкі зміни можна помітити через 4-8 тижнів постійного використання.

Багато залежить від того, який саме недолік ви коригуєте. Якщо це акне і постакне, пігментація шкіри - результат буде вже після першого місяця застосування. У разі ж вікових змін радять використовувати засоби з ніацинамідом щонайменше 12 тижнів для досягнення перших результатів. 

Comments (0)

Товар додано до списку бажань
додано у порівняння