''

Latest News

Як вибрати гаджет для догляду за шкірою і не розчаруватися? 2021-02-17 21:26:51

Як вибрати гаджет для догляду за шкірою і не розчаруватися?

Як зрозуміти, чи потрібен мені гаджет в щоденному догляді? Якщо у вас вже є якісь ознаки старіння, акне, розацеа, пігментація або у вас просто все добре, але хочеться підтримати здоровий тургор шкіри і баланс; хочеться, щоб косметика краще заробила, то ви вже готові до beauty-гаджету.

Read More
Ідеальна шкіра: новий спосіб вилікувати акне 2020-12-17 16:51:32

Ідеальна шкіра: новий спосіб вилікувати акне

Як позбутися вугрової хвороби, які помилки допускають пацієнти і лікарі під час лікування, чому виникає акне, і як позбутися його назавжди, розповідає лікар-косметолог, директор закарпатського медичного центру «МедіСкін», Ліза Куртяк.

Read More
Гости из будущего: Елизавета Куртяк представляет Skin Kits 2020-12-17 15:22:54

Гости из будущего: Елизавета Куртяк представляет Skin Kits

Трендом 2020 года стали бьюти-гаджеты для ухода за кожей лица. Производители утверждают, что эти новинки станут идеальным дополнением к повседневному уходу за кожей. Директор закарпатского медицинского центра «МедиСкин» Лиза Куртяк рассказывает о своем новом проекте Skin Kits.

Read More
Топ-3 девайса Skin Kits 2020-12-17 15:10:17

Топ-3 девайса Skin Kits

Какие девайсы вы используете в своей бьюти-рутине? Чаще всего я использую микротоки для глаз, поскольку у меня есть склонность к появлению отечности, а также ионофорез и LED-терапию для усиления действия сывороток и кремов.

Read More

Присоединяйтесь к нам в Facebook